כיצד לחזק את הביטחון העצמי ולחיות באותנטיות?

 • האם אתה מוצא/ת את עצמך חסר/ת ביטחון  מול הסביבה?

 • האם את/ה ביקורתי/ת ושופט/ת את עצמך בחומרה?

 • האם ניגשת פעם לראיון עבודה עם חוסר אמונה שתצליח/י?

 • האם קשה לך להתמודד עם דחייה?

 • קשה לך להציב גבולות?

 • קשה לך להדוף מסרים רעילים ולהגיד "לא"?

 

 

חוסר הביטחון יכול למנוע מכם ליצור זוגיות טובה, לפתח קריירה מוצלחת וחיי חברה טובים.

מצבים אלו מוכרים לך?

זה טבעי ומאוד שכיח! ההתמודדות עם ביטחון עצמי נמוך מאפיינת אנשים רבים וחלקם אפילו אינם יודעים שהסיבה לתקיעות בחייהם היא חוסר ביטחון.

יש פתרון עבורכם!

הצטרפו אלי להרצאה עוצמתית בת 3 שעות.
בהרצאה נדבר על הכח המניע את הביטחון העצמי
וההערכה העצמית שלנו ונבצע תרגילים פרקטיים שיאפשרו
לכם לחזק את הביטחון העצמי מיד לאחר סיום ההרצאה.


 

משתתפים מספרים

מירית דבורה

חוליו אייז

ניב יצחקי

נירית פטל

מורן נווה

לינה אלקלעי

על מה נדבר בהרצאה?

 • מודל מ.ח.ת לחיזוק הביטחון העצמי - בלעדי!!!

 • כיצד לזהות ולנפץ אמונות שאינן משרתות אתכם

 • כיצד להציב גבולות

 • כיצד לחזק את הההערכה העצמית שלכם

 • תרגילים מעשיים שתוכלו לבצע בזמנכם החופשי

 • איך לשפר ביטחון עצמי

כי מגיע לכם יותר

לרכישת כרטיס

שיתופים ודיונים

במהלך הסדנה המשתתפים מעלים דילמות ומתקיים דיון עליהם

ביצוע תרגילים פרקטיים

במשך הסדנה כל המשתתפים מבצעים תרגילים פרקטיים ולומדים כיצד ניתן בפועל לחזק את הביטחון העצמי

הרצאה

הסדנה משולבת בהרצאה עם הסברים מעמיקים על הגורמים המשפיעים על הביטחון וההערכה העצמית וכיצד ניתן לחזק אותם

לרכישת כרטיס

שמי מני שמריהו,   

חוסר הביטחון העצמי ותחושת הערך העצמי שלי השפיעו עלי רבות במהלך חיי. 

כנער הייתי מאוד צנום ונמוך יחסית לגילי וכתוצאה מכך הייתי בטוח שהערך שלי אינו שווה לאלו של אנשים בסביבתי, הייתי חסר ביטחון במראה שלי והקרנתי זאת כלפי חוץ. כתוצאה מכך היה לי קושי רב בפיתוח חברויות חדשות ויצירת קשרים עם בנות המין השני ולא עבר זמן רב עד שחוסר הביטחון הזה היווה את הקרקע לפיתוח אמונות מגבילות כלפי עצמי: האמנתי שאני לא מספיק טוב, לא מספיק יפה, לא מספיק מוכשר ולא מוצלח.

האמונות האלו השפיעו על ההתנהגויות שלי באופן מאוד הרסני: בחרתי לעבוד בתפקידים ניהוליים על מנת להרגיש חשוב אך בפועל הרגשתי ריק גדול בתוכי, בחרתי בבנות זוג שערכיהן לא התאימו לאלו שלי ולמרות שידעתי שמערכת היחסים איתן הרסנית לא סיימתי את הקשרים מתוך חשש שלא אצליח ליצור קשר זוגי שוב פעם והחברה שביליתי והסתובבתי איתה הייתה כזו שרק העצימה את חוסר הביטחון שלי.

מכיוון שבמוחי נשארתי אותו ילד נמוך וצנום, מצאתי את עצמי גם בגיל בוגר יותר ממשיך להתנהג באותו דפוס ומנסה לרצות את הסביבה מתוך ניסיון לעשות את הכל על מנת להרגיש חלק שווה לסביבה שלי, העיקר שלא ידחו אותי ושאני לא ארגיש שאיני אהוב.

הסביבה היוותה עבורי מקור אישור לאדם שאני ולכן אני לא טרחתי להכיר את עצמי אלא עשיתי פשוט את הפעולה ההפוכה: נקטתי בגישה של דחייה עצמית. פשוט לא אהבתי את מי שאני. עברו שנים רבות ולמרות שנתוני הפיסיים השתנו, המחשבה והאמונה שלי כלפי עצמי נשארה מאוד דומה. ברגע אחד של משבר אמיתי, משבר שלווה בדיכאון לא פשוט שנמשך לסירוגין למשך חודשים רבים אני החלטתי: לא עוד!

קראתי, הקשבתי, צפיתי ולמדתי, עשיתי פשוט את כל מה שהיה ביכולתי כל מנת להבין מדוע אני מתנהג כפי שאני מתנהג וכיצד ביכולתי לשנות זאת. לאחר למידה של שנים רבות, תהליך ליווי של אימון אישי ויישום הדברים שלמדתי הצלחתי לשנות את האמונה שלי כלפי עצמי וכתוצאה מכך הביטחון העצמי שלי ותחושת הערך העצמי שלי גדלו בצורה משמעותית.

זה לא היה באינסטנט. שנים רבות לקח לי לשנות את הפרדיגמות והאמונות שהיו לי כלפי עצמי והתהליך לא היה פשוט. הוא החיל בתוכו כאב רב אך לבסוף זה השתלם והיום אני יכול לומר בגאווה רבה כי אני חי את חיי באותנטיות רבה ותחושות הביטחון העצמי והערך שלי יציבות וחזקות. אני מבין היום כי המראה, ההתנהגויות ווודאי שהסביבה שלי אינה מגדירה את מי שאני והערך שיש בי הינו פנימי והוא יהיה קיים בי לעולם.

 

כיום אני מומחה לחיזוק הערכה, ביטחון ודימוי עצמי

יש לי  קליניקה בפתח תקווה ובה אני ליוויתי ומלווה  עשרות רבות של אנשים פרטיים ובעלי עסקים בתהליכים מעצימים ומתוך הניסיון שלי אני יכול לומר לכם בוודאות שהערכה עצמית וביטחון עצמי זו בחירה. 

 

אני בוגר תואר ראשון במנע"ס ובעל תעודת מאמן אישי, עסקי וזוגי מטעם מכללת ICCM.  

מי אני?