המלצה של חן נחום.jpg
המלצה על מני שמריהו
המלצה אורית.jpg
אילנה - אתר_edited.jpg
המלצה ללא שם.jpg
אורי.jpg
מכתב תודה_0002_edited.jpg
מכתב תודה_0001_edited.jpg
מרטין.jpg

התחלתי את המסע הזה ללא ציפיות  ולא האמנתי שתוך כמה מפגשים כבר אראה שינוי משמעותי בחיי. באתי עם בטחון עצמי נמוך, עם פחדים וחששות ובאמת הצלחת למצוא את המקור לפחדים ולעזור לי לטפל בשורש הבעיה.

בזכותך למדתי להכיר את עצמי יותר, להגדיר מטרות ושאיפות ולהבין כיצד להשיגם. התהליך שעברנו ביחד היה תהליך מאתגר ומעצים והשינוי באמת הורגש בעיניי ובעיני הסובבים אותי. בזכותך למדתי לא לתת לחיים להוביל אותי אלא להוביל אני את חיי.

המוטיבציה והמסירות שלי לתהליך גדלו בזכות הדרבון שלך, העידוד והתמיכה. תמיד קיבלת את פני בחום ובחיוך, ונתת יחס אישי ומסור לכל בעיה ושאלה שעלו במהלך התהליך. הכלים שנתת לי ילוו אותי בהמשך הדרך ובעזרתם אני יודעת שאוכל להתמודד עם כל אתגר שיעמוד מולי בעתיד.

אין לי מילים להודות לך על התהליך שעברתי. תודה רבה על ההקשבה, המסירות והדאגה התמידית שהפגנת לכל אורך התהליך.

 

בהערכה רבה,

אביטל מגבעת שמואל.

מני שמריהו היקר,

 

זכיתי להיות המאומנת שלך בסדרת מפגשים.

ורציתי להודות לך מקרב לך, על שהעשרת אותי מניסיונך.

יש בך נעימות, פתיחות, חמימות, כנות ואישיות המאפשרת את המרחב הנכון ובאווירה טובה, להביא את עצמי כמו שאני, לתהליך אמיתי ועמוק.

ניכר שאתה איש אוהב אדם באשר הוא -  ובשיחות איתך הרגשתי שחיוכך המחבק ועינייך הטובות מזכירות שאפשר וצריך לגעת בהכל, בכאבים, בפחדים בקשיים ועוד.

המיומנות שלך לשאול את השאלות הנכונות, ביסודיות, בלי לוותר ובמקביל, באופן שמאפשר הכלה, קבלה ומתן מרחב  להסתכלות פנימית, לחשיבה, כדי שהתשובות יגיעו ממני , כל אלה יחד יצרו תהליך שמקרב אותי לעצמי, לערכים שלי, לשאיפות שלי ולמטרות בחיי.

בתהליך נגענו בתחומי חיים שונים: זוגיות, ילדים, התפתחות אישית ומעבר לתובנות האישיות, קבלתי ממך כילים מגוונים שילוו אותי לאורך הדרך.

שוב תודה על חווית אימון מעצימה.

והמון בהצלחה

 

 

הילה סמלסול

עברתי תהליך אימון עם מני שהביא אותי לשלמות פנימית עם בחירתי המקצועית. למעשה זאת הייתה המטרה שהביאה אותי לאימון לאחר שנים של ספקות וחוסר שלמות. התהליך עצמו היה נעים, זורם מאוד, מאתגר והמסירות האישית של מני לתהליך הביאה אותי להציב בפני עצמי אתגרים ועבודה מאומצת להשגת המטרות. בזכות היחס הרגיש והמקצועי של מני כמאמן שאפשר לי להרגיש בטוח ולהתמסר לתהליך, התוצאות נחרטו באופן עמוק ויציב בתודעתי. לשמחתי, אני מנהל את חיי המקצועיים בתחושת שלמות, חיוניות ושמחה ללא המעמסה הנפשית שנשאתי על גבי במשך השנים האחרונות. 

ממליץ בחום 

תודה על זמנך ומסירותך

יניב

מכתב תודה.jpg