ביטחון עצמי או מיליון שקלים?

אז שבוע שעבר העליתי סקר די מעניין, מה הייתם מעדיפים מחר בבוקר, מיליון שקלים או ביטחון עצמי גבוה?

התוצאות היו צמודות אך שימו לב: 56% היו מעדיפים ביטחון עצמי גבוה 44% היו מעדיפים מיליון שקלים

היה פה משחק של הביצה והתרנגולת: * חלק מהאנשים שבחרו את המיליון הסבירו כי המיליון יכול להקנות להם אפשרות לחזק את הביטחון העצמי * חלק מהאנשים שבחרו את הביטחון העצמי הסבירו כי הביטחון יכול לאפשר להם להרוויח מיליונים.

על דבר אחד אין ויכוח – הביטחון העצמי הוא מפתח להצלחה שלנו וזהו משהו שרבים מאיתנו שואפים אליו. עם זאת, כמה מאיתנו באמת עושים משהו על מנת לחזק אותו?

ביטחון עצמי זו עבודה, גם כשיהיו לנו מיליונים על גבי מיליונים לא יהיה באמת מישהו שיוכל לעשות עבורנו את העבודה האישית של חיזוק הביטחון והערכה העצמית. זהו משהו שרק אנחנו יכולים לעשות, ואם להגיד לכם את האמת זה לא תמיד קל ונעים וזו בדיוק הסיבה שחלק גדול מאיתנו לא עושה זאת.

חלקנו עסוקים בלחלום ☁️, בלהגיד לעצמנו "יום אחד זה יקרה". ובכן, אני לא רוצה להרוס את "מסיבת החלומות" אך כל עוד תמשיכו לחלום ולא תבצעו פעולות אתם תסיימו את חייכם עם המשפט הכי מתסכל שיש: "יש לי פוטנציאל לא ממומש".😔

לכו, גלו את הפוטנציאל, הוציאו אותו החוצה, התחברו לעצמכם, עבדו על הביטחון העצמי, תזיעו, תכשלו, תקבלו דחיות, תרגישו חוסר נעימות ועל הדרך תקצרו הרבה הצלחות. אבל דבר אחד תבטיחו לעצמכם: אל תקברו את החלומות ביחד עם הפוטנציאל שלכם.

אה... ועוד משהו חשוב לכל מי שאוהב את המיליון:💲 כסף לבדו אינו מקנה לנו תחושת ביטחון והערכה עצמית, הוא בהחלט יכול לעזור אך הוא לבד אינו עושה את העבודה.

דוגמא?

נכון, אני לא מיליונר (צר לי לאכזב את כל מי שחשב אחרת) אך אני מלווה בעלי עסקים שהונם מוערך בעשרות מיליונים והם עדיין לא מרגישים בטוחים בעצמם.

שיהיה בהצלחה, הביטחון העצמי בהישג ידכם 💪🦸‍♂️

0 comments

Recent Posts

See All

טיפים למעבר ראיונות עבודה בהצלחה

ראיון עבודה הוא לא מעמד נוח - מדובר על סיטואציה בה בוחנים אותנו מכל הזוויות, אנחנו מנסים ליצור רושם ראשוני בצורה מיטבית ומרגישים כל הזמן בלחץ, בעיקר אם אנחנו חסרי ביטחון או מאוד רוצים את המשרה. אז איך

תמיד תהיה ביקורת מהסביבה! עדיף להיות משוחררים

מכירים את האנשים שאומרים שלא אכפת להם בכלל מה הסביבה חושבת עליהם? אלו שאומרים כי הם כל כך חזקים כך שלא מפריע להם בכלל ביקורת מהסביבה? בואו נשים את זה על השולחן: אין באמת דבר כזה! אנשים שאומרים את זה ח