אנחנו לא יכולים לעשות שינוי רק אם נדבר על שינוי

וזה חלק משיחה עם שותף (לקוח) פוטנציאלי...

"אחריות לתוצאות בעולם האימון? נשמע מופרך קצת, לא מאמין לך... אתה רוצה להגיד לי שאתה נותן אחריות לכך שלאחר סדרת המפגשים איתך הביטחון העצמי שלי יהיה גבוה יותר?"

כמה פשוט זה היה אילו היינו יכולים לשלם כמה אלפי שקלים ו....פוף, הביטחון העצמי שלנו מרקיע שחקים ואנחנו מעריכים את עצמנו כפי שאף פעם זה לא קרה.

וואי, אם היה לי את כדור הפלא הזה אני חושב שהייתי יכול לקבל את פרס נובל 😉 אבל לצערי המציאות היא אחרת.

כשפונים אלי לא תמיד מבינים מהי המשמעות ובמה זה כרוך לחזק את הביטחון העצמי. קל ומאוד "סקסי" לדמיין את התוצר של הביטחון העצמי: לדבר בביטחון מול הסביבה, להרגיש שייכים, ליצור קריירה ועסק מצליח, להתמודד עם חרדות, קול ביקורתי, להציב גבולות ועוד דברים רבים שעצם המחשבה עליהם גורמת לנו לחייך כאילו זכינו בלוטו. החזון נפלא אך לפעמים אנו נוטים לחשוב שעצם ההגעה למפגשים בתוספת ההשקעה הכספית כבר עושים עבורנו את העבודה, אך זהו החלק הקל ביותר‼️

התרגולים, ההתאמתויות וההתעמתויות, ההתמודדות עם הפחדים, הכשלונות, להילחם בהרגלים ובדפוסי החשיבה ושינוי האמונות. זהו הפייט האמיתי ושם קורים הקסמים.

יש לקוחות שמדהימים אפילו אותי בשינוי המדהים שהם עושים וכמה מהר הם עושים אותו ולכולם יש דבר אחד משותף: עשייה מטורפת!

יש משהו שלמדתי לאחר ליווי של מאות לקוחות: כל לקוח שביצע את התרגולים וההנחיות בדיוק כפי שסיכמנו ביחד ראה תוצאות באופן חד משמעי ולכן אני שמח לתת אחריות לתוצאות, כל עוד השותפים שלי מבצעים את התרגולים וההנחיות.

וזה גם מה שעניתי לבחור:

"כן, אני נותן אחריות לתוצאות ואנחנו גם חותמים על כך אך זה לא מסיר ממך אחריות. אני אתן לך את כל הכלים והידע לחזק את הביטחון העצמי והאחריות בתוקף כל עוד אתה מבצע את התרגולים וההנחיות"

מפה לשם, מחר הוא מתחיל מסע מטורף לחיזוק הביטחון העצמי.

ומה המסר שלי אליכם? רכישת קורסים, אימונים וטיפולים שישפרו את חייכם אינה מספיקה (למרבה הפלא). ההשקעה האמיתית בעצמכם מתחילה ונגמרת בעשייה. השקיעו בעצמכם (באמת), שימו את הידיים עמוק בתוך הבוץ ופעלו כדי לשפר כל תחום שקיים בחייכם.

שיהיה המשך יום מלא ביטחון עצמי💪

0 comments

Recent Posts

See All

טיפים למעבר ראיונות עבודה בהצלחה

ראיון עבודה הוא לא מעמד נוח - מדובר על סיטואציה בה בוחנים אותנו מכל הזוויות, אנחנו מנסים ליצור רושם ראשוני בצורה מיטבית ומרגישים כל הזמן בלחץ, בעיקר אם אנחנו חסרי ביטחון או מאוד רוצים את המשרה. אז איך

ביטחון עצמי או מיליון שקלים?

אז שבוע שעבר העליתי סקר די מעניין, מה הייתם מעדיפים מחר בבוקר, מיליון שקלים או ביטחון עצמי גבוה? התוצאות היו צמודות אך שימו לב: 56% היו מעדיפים ביטחון עצמי גבוה 44% היו מעדיפים מיליון שקלים היה פה משח