אימון אישי - שאלות ותשובות

מהו אימון אישי?

אימון אישי הוא תהליך מעצים שמטרתו לאפשר לכם לגלות את רצונותיכם ומטרותיכם האמיתיים ולאפשר לכם להגשים אותם תוך כדי ניפוץ אמונות שאינן משרתות אתכם, התגברות על חרדות והסרת חסמים.

בתהליך האימון האישי שאני מעביר אנו נשים דגש על שיפור הביטחון העצמי ושיפור ההערכה העצמית והדימוי העצמי.

 

אני לא יודע כל כך מהו הצעד הבא שלי, האם תוכל לייעץ לי מה לעשות?

 

תהליך אימון אישי הוא אינו תהליך ייעוץ! אני יכול להבין את הדילמות שלכם אך איני חי את חייכם. אתם היחידים שיכולים לדעת מהו הצעד הבא שלכם וכל התשובות נמצאות אצלכם. עם זאת, בתהליך האימון האישי אני אשאל אתכם שאלות רבות על מנת לעזור לכם למצוא את התשובות הנכונות ביותר עבורכם.

האם יש התחייבות מצידך כי אראה תוצאות ואשפר את חיי?

לא! כשם שרישום למכון כושר אינו מבטיח תוצאות כך גם התחלת תהליך של אימון אישי. הכל תלוי בך. תהליך האימון מצריך ממך סבלנות, אומץ, פתיחות, יושרה ועשייה. אין  "תרופות פלא" ובמידה והינכם מחפשים כאלו אזי אני לא אוכל לעזור לכם.

אין לי הרבה זמן, אני זקוק לשינוי באופן מיידי. כמה זמן עלי להמתין עד שאראה תוצאות?

 

זה משתנה, באימונים מסוימים המתאמנים מרגישים בשיפור לאחר 4 מפגשים ובאימונים מסוימים זה מצריך הרבה יותר זמן. לכל אחד יש דילמות שונות ואמונות שונות ולכן איני יכול לדעת כמה זמן יארך תהליך האימון. אימונים אישיים המרכיבים בתוכם תהליכים רגשיים כגון פיתוח הביטחון העצמי וההערכה העצמית אורכים זמן רב.

מה מייחד את תהליך האימון האישי שאתה מעביר?

 

תהליך אימון אישי מאופיין בהצבת מטרות וביצוע משימות רבות שמאפשרות לכם כמתאמנים להשיג את המטרות. עם זאת, פעמים רבות מתאמנים נתקלים במחסומים אשר אינם מאפשרים להם לבצע את המשימות. המחסומים יכולים להיות אמונות מגבילות, חרדות, ביטחון עצמי נמוך והערכה עצמית נמוכה. בתהליך האימון האישי שאני מעביר אני נוגע מעט בעבר של המתאמנים על מנת לגלות את הסיבות למחסומים אלו ועוזר למתאמנים להתגבר עליהם באמצעות שיטות פסיכולוגיות כגון טיפול קוגניטיבי התנהגותי, פסיכותרפיה ופסיכולוגיה חיובית.

האם יש לך תחום התמחות?

 

כן. תחום ההתמחות שלי הוא שיפור הביטחון העצמי, שיפור ההערכה העצמית והדימוי העצמי.

כיצד מתקיימות פגישות האימון האישי?

 

פגישות האימון האישי מתרחשות בקליניקה בפתח תקווה. כל פגישה אורכת 45 דקות, מומלץ לקבוע את פגישות האימון פעם בשבוע.

מלבד הפגישות השבועיות, אהיה זמין עבורכם בטלפון או במייל כל דילמה או שאלה.

האם יש הסכם סודיות בינינו?

 

תהליך האימון האישי הינו דיסקרטי לחלוטין וכל מה שנאמר בשיחות בינינו יישאר בינינו.

אני שוקל לקבוע פגישות אימון אך עקב שיקולים פיננסיים איני יכול לאפשר לעצמי לעבור את התהליך, האם תוכל לעזור לי?

 

כמה הייתם משלמים אם הייתם יודעים כי בעוד מספר חודשים חייכם ישתנו? שעוצמתן של החרדות שיש לכם היום היו מופחתות משמעותית? שהביטחון העצמי וההערכה העצמית שלכם היו משתפרים? שהדימוי העצמי שלכם היה גבוה יותר? אני מניח שהמון כסף!

נכון, תהליך האימון אינו יכול להבטיח זאת מראש אך יש סיכוי סביר מאוד שזה יקרה ולכן התחלת תהליך אימון אישי זוהי השקעה ולא עלות כספית מיותרת.